Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sklep odżywki

Sklep odżywki

Dzień dobry.
Czy przy początkach swojej przygody na siłowni powinienem stosować jakieś suplementy? Jestem bardzo początkujący :)

Miki

Posty: 16

 
Osobiście korzystam z usług sklepu internetowego, w którym kupuję suplementy. Kilka dni temu zamówiłem odżywkę białkową tutaj: http://najlepszesuple.pl. Mogę ich pochwalić, bowiem przesyłkę na drugi dzień miałem już w domu i mogłem rozpoczynać cykl z dopracowaną do perfekcji dietą. Naprawdę szczerze polecam! :)

alektt5

Posty: 22

 
W wypadku, gdy masz problemy z erekcją to na pewno znajdzie się jakiś preparat na erekcję, który spełni Twoje oczekiwania, z czego będzie zadowolona zarówno partnerka :)

Polecam Ci poszukać, a ogromną spostrzeżenie przywiązać do opinii, albowiem takich produktów na rynku jest mnóstwo, a ich skuteczność potrafi być wręcz niesamowicie zróżnicowana.

Matizi91

Posty: 30

 
Trudno powiedzieć, które suplementy będą wymienione w Twoim przypadku, albowiem nie podałeś zbyt wielu informacji między innymi o swoim stażu na siłowni. Chcąc uzyskać porady o suplementach powinieneś przede wszystkim podać swój wzrost, wagę, staż na siłowni, a zarówno fakt czy posiadasz dopracowaną dietę.

@rebk67

Posty: 15

 
Cześć wszystkim.

Jeśli chodzi o zieloną kawę, o którą pytasz to mogę Ci powiedzieć, że z jej pomocą można łatwo stracić kilka zbędnych kilogramów. Wszystko za sprawą faktu, iż wpływa ona pozytywnie na spalanie tkanki tłuszczowej, które jest szybsze.

eBing

Posty: 15

 
Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Powiększanie masy mięśniowej w każdym przypadku winno być połączone z odpowiednią dietą. Spróbuj choćby jeść 4-5 posiłków dziennie, systematycznie rzecz jasna.

Zwróć uwagę, aby to były zdrowe produkty: ryż, kurczak, kasze, owsianki. Polecam Ci obliczyć sobie, które jest Twoje zapotrzebowanie na kalorię i ułożyć pod to dietę.

tubbytimmy1

Posty: 22

 
Z moich doświadczeń i obserwacji wynika, iż koszulka na siłownie może być rzeczywiście dowolna, bowiem nie odgrywa ona większej roli. Wystarczy, iż nie będzie przesadnie obcisła, bowiem przecież nie może krępować ruchów i utrudniać prawidłowego wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

sonio

Posty: 21

 
Osobiście nie jestem przekonany do czegoś takiego jak koszulka na siłownie, bo tak naprawdę możesz założyć dowolny stary t-shirt, który będzie nadawał się do ćwiczeń fizycznych. Należy pamiętać, że siłownia to nie pokaz mody i trzeba się skupić na ćwiczeniach, a nie wyłącznie wyglądzie :)

67-kristoo

Posty: 15

 
Nie macie większych problemów niż to, jaka powinna być koszulka na siłownie? To wbrew pozorom banał, bo każdy zakłada taką, jaka mu pasuje. Lepiej skupcie się na tym, aby Wasze ćwiczenia były wykonywane prawidłowo, bo obserwując niektórych na siłowni można się załamać. Ludzie robią sobie krzywdę.

Wacław

Posty: 16