Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Tanie odżywki, gdzie znajdę ?

Tanie odżywki, gdzie znajdę ?

Słyszeliście coś o Meta Anabolonie, podobno jest to legalny METANABOL. Taka odżywka by mi się przydała, może znacie jakiś sklep, gdzie to mają i można poczytać coś więcej na jego temat. Ciekawa jaka jest cena.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Ja nabyłam sobie Activlab Carnitine 3, zaczęłam regularne treningi i naprawdę widać, że się udaje. Zgubiłam już 3 kilogramy, co kiedyś było dla mnie nie możliwe. Zresztą teraz bardzo dobrze się czuję. Polecam.

Ticket2Hell

Posty: 20

 
Jak szukasz sklepu z odżywkami to proponuję ten http://najlepszesuple.pl/hormon-wzrostu-stymulatory/221-deca-drolon-100-80tabs-deka.html, w jakim od dawna się zaopatruję. Tu jest wszystko, co potrzebne dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

Andzia

Posty: 21

 
Przeglądałem asortyment tego sklepu i tak rzeczywiście mają tanie odżywki. Widziałem też kilka ciekawych pozycji w promocjach. Bardzo rzetelny sklep.

korasek

Posty: 18

 
Dużo czytałem o tych spalaczach tłuszczu. Doszedłem do wniosku, że to całkiem dobre preparaty. Może się teraz przed wami wygłupiłem, bo pewnie wiecie o nich dużo więcej ode mnie, ale szczerze sporo przeczytałem i mam zamiar coś dla siebie wybrać. Od kilku tygodni zacząłem treningi, ale waga stoi. Mam nadzieję, że będą skuteczne.

Sebuś34

Posty: 20

 
Witam, w tym sklepie zaopatruję się w tanie odżywki. Zaczęłam biegać i traktuję to bardzo poważnie. Dzięki takiej suplementacji podnoszę sobie poprzeczki. To pomaga, nie zawsze je się tak jak powinno.

Damulk555

Posty: 19

 
Osobiście po przetestowaniu na sobie polecam Activlab Carnitine 3. Mnie pomogło dużo wcześniej, niż się spodziewałem. Po urodzeniu dziecka długo nie mogłam dojść do formy. W końcu udało mi się podjąć mądrą decyzję i nakłonić samą siebie do pracy na siłowni, dużo też biegam. Ta kreatyna bardzo mi pomaga.

okruchowy

Posty: 17