Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Korzysta ktoś z jakiś tabletek zwiększających libido? Teraz dużo się takich specyfików reklamuje w telewizji i tak się zastanawiam zupełnie teoretycznie na ile to działa? CO takie tabletki mogą mieć w składzie i jak to coś miałoby poprawiać cokolwiek? Ktoś coś?

Lupusx

Posty: 10

 
Najlepiej to po prostu kupić jakiś suplement i spróbować, bo nawet jeśli coś na jedną osobę działa to też nie oznacza że na drugą ten efekt będzie taki sam.

basiulka45

Posty: 12

 
Polecam dr Penigreat jak na razie żadnych problemów po nich nie mam, a wręcz przeciwnie jakby mi energii przybywa, z czego żonka jest happy...no i urosło...Jeśli rozmiar nie miałby znaczenia to by moja małża tak nie krzyczała jak ostatnio krzyczy :)

Radziu

Posty: 4

 
W za dużym stresie ludzie zyją i potem nikt się nie potrafi w łózku zrelaksować i naprawdę cieszyć seksem. Ja zmieniłem pracę żeby móc nornalnie funkcjonować i to była dobra deczyja choć zarabiam relatywnie mniej ale lepiej śpię. Coś za coś.

klimner56

Posty: 3

 
Jednak sport zdrowy styl życia dużo daje jeśli chodzi później o sprawność w sypialni. Ja to widzę po sobie, jak paliłem i miałem nadwagę to naprawdę ten nasz seks z żoną wyglądał dużo gorzej niż teraz jak jeżdżę na rowerze i zrzuciłem 10 kg ;)

dostacTP

Posty: 8

 
Próbowałem kiedyś podpytać jedną ze swoich byłych dziewczyn co do rozmiaru i tego czy ma znaczenie to pamiętam że bardzo wymijająco odpowiadała, ostatecznie niczego konkretnego się od niej wtedy nie dowiedziałem.

ymuert00

Posty: 17

 
Jeśli już człowiek rzeczywiście niedomaga w tych sprawach to warto z suplementów zacząć korzystać, w końcu od tego one są i nie ma w tym niczego wstydliwego moim zdaniem, sama zmiana diety już może dużo pomóc, ja po sobie widzę efekty jak się przerzuciłem na szamkę bardziej fit.

warter88

Posty: 11

 
Osobiśćie to żadnych wspomagaczy nie sprawdzałem ale wiem że mąż znajomej coś takiego bierze, bo się znajoma z kolei mojej żonie wygadała a ta oczywiśćie mi powiedziała....i tak się tajemnica wydałą :P

Anno Domini

Posty: 6

 
Te kilka cm to by się zawsze przydało, nie powiem że nie, nie będę oszukiwał, ale też bez udawanej skromności powiem że u mnie wszystko jest okej, narzekać nie będę....

Garguł12

Posty: 8

 
Ekspertem to ja raczej tutaj nie jestem, u mnie to jest problem innego typu, ja ciągle chce się kochać a moją kobietę coraz częściej głowa boli...i nie wiem co mam o tym sobie myśleć.

znamsienatym

Posty: 9