Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

paznokcie hybrydowew Krakowie, znana firma ?

paznokcie hybrydowew Krakowie, znana firma ?

Hej dziewczyny! Może polecacie jakiś konkretny salon, w którym manicure to pełna profeska? Szukam salonu w Krakowie.

Jarko445

Posty: 3

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, bowiem każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Czarek

Posty: 7

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

FighterFX

Posty: 19

 
Ekstra paznokcie, przepiękne wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeżeli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, wobec tego gorąco zachęcam zbadać :)

firunter

Posty: 5

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście czasami mam ochotę zmienić salon, bowiem nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, natomiast przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

aluś44

Posty: 12

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

audi80

Posty: 9