Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

lombard warszawa, gdzie warto ?

lombard warszawa, gdzie warto ?

Niezbędny lombard skupujący złoto na Bemowie, lecz nie mogę nikogo odnaleźć. Do kogo Wy chodzicie sprzedawać własne złoto?

alibali

Posty: 1

 
Byłem ostatnio w lombardzie na Bemowie i dali mi naprawdę dobrą stawkę za sprzęt AGD. Warunki też mają bardzo dobre, dlatego następnym razem jak będę w potrzebie to też do nich pójdę. To akurat była bardzo pilna sprawa i innego wyjścia nie było jak lombard.

labuh

Posty: 13

 
Trzeba sobie sprawdzić ceny złota i wtedy wiadomo, kogo wybrać. Jeśli ktoś tego złota ma dużo to tym bardziej cena ma znaczenie. Wystarczy kilka złotych różnicy na gramie żeby uzbierała się z tego całkiem spora sumka, dlatego trzeba będzie analizować wszystko. Nie jest to trudne, bo można to zrobić przez Internet.

JasioJasio

Posty: 3

 
Byłem ostatnio w lombardzie na Bemowie i dali mi rzeczywiście dobrą stawkę za sprzęt AGD. Warunki też mają niezwykle porządne, zatem następnym razem jak będę w potrzebie to też do nich pójdę. To akurat była niezwykle pilna sprawa i innego wyjścia nie było jak lombard.

demonn

Posty: 7

 
Tak naprawdę w lombardach w Warszawie można zastawić wszystko, co tylko chcemy. Są chętni do kupowania wszystkiego, dlatego warto im coś ciekawego zaproponować.

labuh

Posty: 4

 
Można znaleźć w Internecie jakieś najbliższe lombardy na Bemowie i wtedy będzie wiadomo, kogo wybrać. Taki lepszy lombard ma cennik i wiemy, czego się spodziewać. Wtedy nie trzeba dzwonić do każdego z zapytaniem jak ma taka współpraca wyglądać.

micko

Posty: 12

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

plertoo3

Posty: 7

 
Akurat lombardów w Warszawie to jest bardzo dużo. Z tego, co wiem to bardzo dobrze żyją, bo jednak chętnych do zastawiania jest ogromna ilość. To, dlatego nie trzeba długo szukać żeby na kogoś udało się trafić.

Lupusx

Posty: 10

 
Lombardy cały czas są popularne, bo niestety, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

giurent

Posty: 2

 
Interesowałem się skupem złota w Warszawie i znalazłem firmę https://lombardwroclawska.pl/skup-zlota, która wydaje mi się być najlepsza. Porównywałem różne stawki za gram złota i nikt inny tak wysokich nie miał. Według mnie warto z nimi współpracować.

Krakus

Posty: 8