Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Co sądzicie o sklepach internetowych?

Co sądzicie o sklepach internetowych?

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Bardzo mi zasmakowały i chciałabym je umieścić w moim ogródku natomiast są bardzo trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Domeczek3

Posty: 28

 
Cześć!

Słyszałam o idealnym sklepie internetowym dotyczącym kwiatów, krzewów ogólnie roślin od mojej koleżanki, jaka niezwykle lubi prace w ogrodzie. Mówiła, że zamawia własne rośliny poprzez internet ze sklepu http://www.gardenpark.com.pl, więc może i wam się spodoba, liczę powodzenia, mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam pa!

reavan

Posty: 19

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę odszukać żadnego godnego mojej uwagi, pragnę zakupić rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być fachowy. Jeżeli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

daron64

Posty: 24

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym www.gardenpark.com.pl lecz nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

bigstarr

Posty: 21

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i poszukuję dobrego sklepu, który będzie doskonały dla mnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

D.N.O.

Posty: 18

 
Witam wszystkich, w Internecie jest niesłychanie wiele sklepów, postaram się odnaleźć dla was jakiś godny uwagi, nie jestem ogrodnikiem ale mam nadmiar czasu wolnego więc wam pomogę, niebawem wstawię linki z danymi stronami, bądźcie cierpliwi.

ChosenOne

Posty: 16

 
Dzień dobry, również szukam sklepu z kwantami, głównie chodzi mi o krzewy lecz parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi doświadczony sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Franeczek23

Posty: 22

 
Cześć, nie mogę znaleźć poprawnego sklepu z roślinami, koniecznie potrzebuje zamówić kwiaty natomiast nie mam skąd, polećcie mi jakiś bardzo porządny sklep na którym się nie zawiodę. Niezwykle liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na rady, piszczcie w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

staffer

Posty: 20

 
Witajcie, słyszał o niezmiernie dobrym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednak zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się prędko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

Mr Frog

Posty: 16

 
Hej, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl, mieliście z nim styczność? Zmawialiście z niego jakieś krzewy? Co o nim sądzicie? Polecacie czy raczej nie? Nie wiem czy mam sięgnąć z danych usług zatem proszę was o rady na dany temat.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, pozdrawiam.

Iwona3

Posty: 24