Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w swojej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii osób, które miały już styczność z takim rozwiązaniem.

olboyyy

Posty: 11

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych uprzednio dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

Yuri20

Posty: 14

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Jasioneczek

Posty: 20

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, bowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

Riko64

Posty: 20

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Zwłaszcza wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Gucio

Posty: 24

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niesłychanie pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

ryzyko33

Posty: 20

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby wobec tego, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś wypadku przedstawić należyte dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Franeczek23

Posty: 21

 
Oczywiście, iż elektroniczny system urlopowy to gigantyczne ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

m3sh

Posty: 30

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

grzes3345

Posty: 20

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

grzes3345

Posty: 20