Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

e-korepetycje biologia poznań, znacie ?

e-korepetycje biologia poznań, znacie ?

Chciałbym odbywać e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i zastanawiam się czy jest w ogóle taka opcja do wyboru?

gruszeczka45

Posty: 1

 
Mnie się niezwykle spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bowiem zaoszczędziłem wiele czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, wobec tego moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, wobec tego myślę, iż korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Fajaaa

Posty: 2

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

Babeczka

Posty: 7

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

Marko

Posty: 7

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

luluś45

Posty: 2

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

zoferek

Posty: 18

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

Wacław

Posty: 16

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem niesłychanie zaspokojony. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet uciążliwe zagadnienia matematyczne.

CzarnyBlant

Posty: 17