Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

labuh

Posty: 2

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

SABUR

Posty: 5

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

zimek123456

Posty: 9

 
Najciekawsze kolekcje drzwi dębowych na rynku moim zdaniem http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-wewnetrzne.html, często z dodatkowymi elementami ozdobnymi, herbami, przeszkleniami. Drzwi doskonale komponują się z zielenią, nie wymagają przesadnego serwisu. Nic z nich nie odpadnie, ani nie zmienią wyglądu przez lata. Płacisz za jakość po prostu. Idealne według mnie pod styl angielski, a teraz w Polsce coraz popularniejszy, zdecydowanie klasa premium. Polecam tego producenta, bo wykorzystują tylko atestowane, certyfikowane materiały, a każdy element podobno przechodzi ręczną selekcję. Nie dziwi mnie też, że mają tyle pozytywnych opinii na Allegro.

Złoty

Posty: 12

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

xacti

Posty: 9

 
Aranżacje naturalne ponadczasowe, to jest jasne i masz mniej problemów, że tak powiem serwisowych.

Fanatyk

Posty: 9