Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Naprawa sprzętu gospodarstwa domowego - POMOCY!!!

Naprawa sprzętu gospodarstwa domowego - POMOCY!!!

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat usług serwisowych Whirlpool? Stoją na odpowiednio wysokim poziomie, że warto z nich skorzystać? Dzięki za odpowiedzi.

Michaś

Posty: 7

 
Podejmując poruszony przez Was temat naprawy zmywarek w Jeleniej Górze mam niewielkie doświadczenie, bo tylko raz korzystałem z podobnych usług. Na szczęście serwisant w mgnieniu oka zdiagnozował problem i usunął go w zaledwie… 30 minut. Jestem pewien, że samodzielnie bym sobie i tak nie poradził :)

djramu

Posty: 26

 
W mojej opinii każdy autoryzowany serwis Whirlpool powinien sprostać Twoim wymaganiom. Nie na darmo nosi nazwę autoryzowanego, ponieważ za poziom ich usług poświadcza sam producent sprzętu AGD.

Nie wydaje mi się, byś mógł mieć z nim jakiekolwiek problemy :)

Abaddon616

Posty: 30

 
Przyznam szczerze, że zarówno zauważyłem, iż usługi serwisowe Whirlpool są dość znane. Na początku zaniepokoiłem się, że ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Później jednak doszedłem do wniosku, że większy wpływ ma na to popularność tej marki.

krugerPL

Posty: 28

 
Wśród serwisów urządzeń AGD w Jeleniej Górze dla mnie zdecydowanym liderem jest http://whirlpoolserwis.pl. Korzystałem z ich usług dwukrotnie, gdy naprawiałem pralkę i zmywarkę. Teraz polecam ich znajomych, którzy także są zadowoleni z profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do klienta i atrakcyjnych cen. Szczerze polecam! :)

ZaNK3R

Posty: 18

 
Interesował mnie niedawno serwis AGD w Jeleniej Górze, ale żaden znajomy nie był w stanie polecić mi sprawdzonego serwisanta.

Dopiero na tym forum znalazłem przydatne informacje odnośnie tego, z kogo usług warto skorzystać, natomiast kogo lepiej unikać.

atomuuuu55

Posty: 17

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednak wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Ponadto nie zapłaciłam przesadnie mnóstwo.

Agnusia

Posty: 17