Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

piłkochwyty, gdzie kupić ?

piłkochwyty, gdzie kupić ?

Poszukuję sklepów z siatkami zabezpieczającymi. Mam na uwadze już kilka, niemniej jednak może tutaj dacie znać o jakimś producencie?

dermuster

Posty: 6

 
Z montażem siatek zabezpieczających trudno poradzić sobie, gdy mają one stanowić wysokie ogrodzenie boiska. Wtedy konieczny jest sprzęt do pracy na wysokościach. Zresztą jeśli chodzi o ogrodzenia, to bym nie ryzykował. Fachowcy mają wiedzę na ich temat, praktykę. Uważam, iż lepiej zlecić to im. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

aluś44

Posty: 12

 
Ciekaw jestem, ile taka usługa kosztuje. Może dam radę sam zamontować siatkę zabezpieczającą. Chodzi w zasadzie o kilka zabezpieczeń, no lecz może być, że sobie nie poradzę. Jak coś, to zawsze możecie polecić jakąś ekipę montażystów. Jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony. Pozdrawiam.

Annaaa12

Posty: 12

 
Tu mają siatki osłonowe w porządnej cenie i bardzo duży wybór https://siatki-sportowe.pl. Można skontaktować się z obsługą i pomagają wybrać dokładne parametry. Polecam sklep, albowiem sam już tu dwa razy kupowałem.

Hunka

Posty: 19

 
No i ja też mam już odpowiedź, co wybrać. Najlepsze będą, z tego co widzę polipropylenowe siatki na hale sportowe. Nadają się do każdej dyscypliny, dla sportowców w każdym wieku. Dowiadywałem się, że można zamówić je wraz z montażem i wcale nie wychodzi drogo.

EeZnak

Posty: 10

 
Możesz zdecydować się na polipropylen. Na naszych piłkochwytach na hale mamy właśnie takie siatki i niezmiernie dobrze znoszą intensywną eksploatację :) Polecam kupić siatki o grubszym splocie. Wielkość oczka nie ulega wątpliwości dopasować pod konkretną dyscyplinę i wielkość piłek.

frutes45

Posty: 13