Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wycena przedsiębiorstwa, gdzie szukac ?

wycena przedsiębiorstwa, gdzie szukac ?

Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda taka wycena spółki. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, czy nie zlecić, jakieś wyceny mojej spółki.

maniek

Posty: 1

 
Musisz pamiętać, że do spraw upadłościowych powinna być wykonana wycena firmy w sposób bardzo profesjonalny, z tego względu polecam Ci tę firmę https://attuario.pl. W klika dni wykonują bardzo dokładną wycenę, a także możesz liczyć na profesjonalne doradztwo finansowe.

gruszk56

Posty: 6

 
Wycena przedsiębiorstw wykonywana jest w różnych celach. Na ogół jest to przy sprzedaży lub kupna firmy. Jednak może być ona również przeprowadzona na zlecenie sądu.

Lalka

Posty: 18

 
Wycena aktuarialna nie musi być trudna, jeśli zostanie odpowiednio przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do odpowiedniej firmy, która wykonuje tego typu usługi.

grzes3345

Posty: 20

 
Wycena aktuarialna nie jest trudna, jeśli zajmą się nią profesjonaliści. Najlepiej jakbyś w swoim mieście sprawdzić, czy nie ma żadnego biura aktuarialnego. Jeżeli takiego nie masz, to należałoby zlecić usługę poprzez internet.

Jasio234

Posty: 4

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być ciężka, jeśli zlecimy to stosownym osobom. Na rynku są specjalne firmy, zatem pożądane byłoby się do nich zgłosić.

Sarenka

Posty: 11

 
Eksperci finansowi są wstanie określić jasno, wartość twojej firmy. Najlepiej udać się do biura, jakie zajmuje się wycena przedsiębiorstw. Na rynku jest ich dość dużo, więc pożądane byłoby czytać opinie na ich temat.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest wycena spółki. Możesz porozmawiać z kimś z biura aktuarialnego i podpowiedzą Ci, co dokładnie powinieneś zrobić.

namok

Posty: 8

 
Wydaję mi się, że wycena spółki musi być przeprowadzane przez profesjonalne firmy. Słyszałem o tym, że wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Warto się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

pawel253

Posty: 9

 
Wycena aktuarialna nie musi być ciężka, jeżeli zostanie odpowiednio przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do stosownej firmy, która wykonuje tego typu usługi.

Lupusx

Posty: 5