Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

poradniki o zdrowiu, szukam

poradniki o zdrowiu, szukam

Jakie artykuły o marketingu polecacie początkującemu przedsiębiorcy? :D Może jakaś fajna stronka, blog?

DaNceR

Posty: 4

 
Ostatnio mocno wpuściłem się w sferę szeroko pojętego biznes :D Nie mam zamiaru zrezygnować, wręcz przeciwnie studiuję wszelkie poradniki o marketingu. Czytam wszystko :)

Kobitka22

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś profesjonalny doradca? Niekiedy trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Choćby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

Kitas

Posty: 12

 
To stronka z artykułami o zdrowiu http://citymag.pl/wykorzystac-energie-sloneczna/. Już niejeden raz przekonałam się, iż to niezwykle rzetelne wpisy. Polecam z własnego doświadczenia. Duża ilość interesujących artykułów również fajnych przepisów na domowe zdrowe jedzonko.

89ostry89

Posty: 9

 
Nie jestem pewna, ale to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i naprawdę ciekawie opracowanych wpisów. Zwykle w tych sprawach jestem wybredna.

Różyczka

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś fachowy doradca? Nieraz trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Chociażby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

Krakus

Posty: 18

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam mnóstwo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, jakie mnie samą motywują do starania.

lenox4

Posty: 15

 
To prawda, że wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, zwłaszcza gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

johncena67

Posty: 16

 
Nie pisz głupot. Jest sporo ciekawych poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Niekiedy jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

Warszawiak

Posty: 14

 
Jak odnajdziesz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak należytej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, że sklep tak prędko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

dermuster

Posty: 6