Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja w plenerze szczecin, szukam !

sesja w plenerze szczecin, szukam !

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę fachowo?

zbychu6

Posty: 1

 
Mnie się zawsze takie fotografie podobały, lecz z kasa bywa niesłychanie różnie. Muszę się zastanowić czy jednakże nie zebrać tych paru stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt sporo zdjęć ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają wiele do życzenia. Profesjonalista fotografie wykona o wiele lepiej.

DevilScream

Posty: 6

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bo dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam różne oferty. Drogie to nie jest, dlatego może się zdecyduje? Poczekam jeszcze trochę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie zdjęcia są po prostu super.

lucjann

Posty: 6

 
Moja sesja kobieca w Szczecinie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

EKO-Chatka

Posty: 19

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Atrakcyjna cena, niemniej jednak i niesamowite fotografie. Jeśli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to powinien zbadać fotografie, które tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

Meryk87

Posty: 12

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

Ptaszyna

Posty: 15

 
Jeśli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to powinien mieć podejście do tego. To ważne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bo przecież za to płacimy. Zdjęcia są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

labuh

Posty: 3

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wówczas można uzyskać rzeczywiście niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze poprzez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

Black_Riot 

Posty: 5