Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tanie gadżety reklamowe ??

tanie gadżety reklamowe ??

Prowadzę sklep i chciałbym zamówić parasolki reklamowe, które będą reklamą, niemniej jednak i ozdobą. Szukam sklepu, który ma taką ofertę.

QQrydza

Posty: 1

 
Jeśli komuś zależy na niskich cenach to trzeba sprawdzić ofertę od producenta smyczy reklamowych. Jest tego bardzo dużo i można to personalizować według własnego uznania. Ceny są według mnie niskie. Istotne tutaj jest to, że zamawiamy gotowy produkt, czyli mamy smycz z oryginalnym nadrukiem.

jurecekk5

Posty: 4

 
Przy większych zamówieniach na pewno producent parasoli reklamowych nam pomoże. Po co przepłacać skoro można o wiele taniej coś znaleźć? Parasole to bardzo dobrze widoczna reklama. Przyciąga uwagę, a przecież o to w tym chodzi. Można je rozłożyć w jakiś oryginalny sposób na sklepie i będzie z tego super efekt.

dermin67

Posty: 3

 
Ofertę z parasolami reklamowymi znalazłem na https://taniegadzety.pl/21-parasole-reklamowe. Mamy różne oferty, zatem warto sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, których oryginalny napis.

Yuri20

Posty: 12

 
Dzisiaj można zrobić nadruk praktycznie na wszystkim i to akurat jest bardzo dobra wiadomość. W ten sposób mamy nieograniczone możliwości i taka reklama przyniesie spore zyski dla nas.

Hymnny4

Posty: 6

 
Mnie niezwykle odpowiada propozycja z długopisami reklamowymi, albowiem są tanie, a jednocześnie to dobry gadżet reklamowy. Można rozdawać takie długopisy, niemniej jednak można również je sprzedawać. Na każdym z długopisów może być reklama w postaci logo, nazwy firmy czy hasła i to jest super.

Radziu

Posty: 11